Epilacja laserowa – nowoczesny sposób na gładkie ciało!

Depilacja laserowa Zwierzyniec

Prasówki

Depilacja laserowa – nowy sposób na łatwe ciało!

Depilacja laserowa Poniatowa

Spokojne i zadbane ciało we współczesnym świecie stanowi pewnym z głównych wyznaczników piękna. Na długotrwałym i dokładnym usunięciu niechcianego owłosienia chce nam zwłaszcza w momencie wakacyjnym, kiedy wysoka temperatura otoczenia skłania nas do odsłaniania coraz dużo szerokich obszarów ciała. Chcąc jak najpiękniej przedstawiać się na plaży, warto przed urlopem udać się na zabieg laserowej epilacji.

Zobacz również Puderniczki

Laserowa depilacja, czyli epilacja

Tradycyjne metody usuwania niechcianego owłosienia pozwalają na osiągnięcie dobrych, lecz krótkotrwałych efektów. Te sposoby, dzięki którym pozbywamy się włosów na stosunkowo długi okres (tzn. maksymalnie kilka tygodni), są również zwykle dosyć bolesne. Mowa tutaj o depilacji woskiem lub elektrycznym depilatorem, alternatywnie również pastą cukrową. Zabiegi mało inwazyjne, takie jak golenie maszynką czy usuwanie owłosienia kremem, przynoszą szybkie a poprzez to niezbyt dobre rezultaty.

Chcąc pozbyć się owłosienia w mało bezbolesny sposób, i przy tym cieszyć się efektami przez wiele miesięcy, warto zdecydować się na zabieg laserowego usuwania owłosienia, przydatny w łatwych gabinetach medycyny estetycznej. Depilacja laserowa Poniatowa

depilacja woskiem 750

Depilacja laserowa w gabinetach Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy jest produkowana przy zastosowaniu nowego urządzenia medycznego Palomar Vectus. Pokazuje ono wiązki laserowe o długości 810 nm, które upośledzają mieszki włosowe i zawierają redukcję owłosienia. Dzięki czytnikowi głębokości melaniny w roli, lekarz medycyny estetycznej może dostosowywać moc dania do samych potrzeb pacjenta, co zapobiega sprowadzaniu się przebarwień. Najczęściej wybierane miejsca zabiegowe to:

pachy,
ramiona,
przedramiona,
uda,
kolana,
łydki,
górna warga,
podbródek.

W sukcesie kobiet coraz niezwykle częsta jest i depilacja laserowa bikini. Pacjenci płci męskiej chcą i pozbyć się nadmiernego owłosienia z takich stron ciała, jak:

plecy,
brzuch,
tors,
pośladki,
okolice intymne,
kark,
uszy.

Warto zauważyć, że wskazaniem do przeprowadzenia laserowej epilacji istnieje nie tylko chęć bycia gładkiej role w końcach estetycznych. Ta procedura medyczna jest dana także dla pacjentów, którzy są na hirsutyzm oraz zapalenie mieszków włosowych.

Depilacja laserowa – wymagania i przeciwwskazania

Depilacja laserowa jest zabiegiem nie tylko efektywnym, lecz także bezpiecznym dla zdrowia. W gabinetach Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy stosujemy najnowsze formy i sprzęty (m.in. laser Palomar Vectus), dzięki czemu wybieramy ryzyko poważnych skutków ubocznych, takich jak blizny czy poparzenia. Sama epilacja może żyć pisana u pacjentów z wszelkim rodzajem skóry i typem owłosienia, pod warunkiem spełnienia idealnych warunków i wykluczenia przeciwwskazań. Do tych tych należą:

nowotwory skóry,
ciąża i laktacja,
uszkodzenia naskórka,
aktywna infekcja w obrębie zabiegowym,
epilepsja,
przyjmowanie leków fotouczulających,
przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi,
łuszczyca,
bielactwo,
nieustabilizowana cukrzyca,
miłość do bliznowców,
wszczepiony rozrusznik serca,
stan świeżo po zabiegu chirurgicznym.

Tymczasowe przeciwwskazanie do przeprowadzenia laseroterapii stanowi również duża lub świeża opalenizna. Zarówno przed, kiedy oraz po zabiegu, zaleca się unikanie ekspozycji na słońce i lampy UV (dostępne m.in. w solarium), a też stosowanie fotoprotekcji w kwestie kremów z filtrem SPF 50. Depilacja laserowa Poniatowa

Zabieg laseroterapii nie ogranicza się z koniecznością odbycia rekonwalescencji. Bezpośrednio po opuszczeniu gabinetu medycyny estetycznej pacjent może powrócić do własnych codziennych zajęć. Ewentualne efekty uboczne, w kwestii delikatnego obrzęku, zaczerwienienia lub podrażnienia skóry, a ponadto (rzadziej) zapalenia mieszków włosowych, potrafią się prowadzić do paru dni i słuchają samoistnie, bez ingerencji farmakologicznej. Depilacja laserowa Poniatowa

zobacz również Epilacja laserowa – nowoczesny sposób na gładkie ciało!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments