Umowa podpisana. Znana jest data budowy Galerii Karuzela pod Kołobrzegiem

Umowa podpisana. Znana jest data budowy Galerii Karuzela pod Kołobrzegiem

Kołobrzeg Prasówki z Kołobrzegu

Na wstępie tygodnia podpisano list intencyjny na budowę Centrum Handlowego Karuzela pod Kołobrzegiem. Wybuduje je nazwa Dekpol. Będzie toż najszybszy obiekt handlowy tej sieci handlowej w Polsce. Planowane rozpoczęcie plac budowlanych jest przyjść na wstępie 2020 roku.

Umowa podpisana. Znana jest data budowy Galerii Karuzela pod Kołobrzegiem

Jak płynie z podpisanych tekstów w ramach inwestycji powstanie obiekt handlowy o powierzchni całkowitej 25 500 m², w jakim złapie się kilkadziesiąt sklepów znanych sieci handlowych. Inwestycję będzie promować ciekawa forma architektoniczna z długą kwotą świetlików nad ciągami komunikacyjnymi. Takie podejście, zwiększy nie tylko estetykę budynku, ale też dostęp do codziennego światła, co pozwoli zredukować zużycie energii elektrycznej.

Dekpol, jako generalny wykonawca inwestycji, będzie więcej odpowiedzialny za budowę infrastruktury komunikacyjnej i technicznej. W centralnym kroku zostaną przeprowadzone prace ziemne oraz platforma pod postać galerii i sklepu budowlanego Leroy Merlin. W dalszej kolejności powstaną drogi wewnętrzne, chodniki i parking na 1000 miejsc postojowych, a i rondo w czasu bliski wojewódzkiej nr 163. Inwestycja zakłada również zaprojektowanie oraz spełnienie zewnętrznych terenów zielonych oraz elementów drobnej architektury. Zakończenie rzeczy jest spotkać w II kwartale 2021 r.

– Z rady na ważne warunki gruntowe, w wczesnej kolejności prowadzone będą wyróżnienia i zmiany gruntu. Zgodnie z inwestorem będziemy pracować nad projektem wykonawczym, w jakim wykorzystamy nasze przeszłe doświadczenie. Dzięki niemu będziemy potrafili stworzyć optymalizacji prac ziemnych, konstrukcji oraz sieci i zacząć z pierwszą budową obecnie na wiosnę. Będzie to obecnie inny obiekt handlowy w bliskim portfolio, zatem jestem przekonany, że proces budowy przebiegnie łatwo i skutecznie, a całość bronienie się kolejnym zapewnieniem naszych zdolności – powiedział dla portalu www.propertynews.pl Adam Olżyński, Dyrektor ds. Inwestycji i Wzroście Dekpol.

Centrum Handlowe Karuzela w Budzistowie zostanie wybudowane przy ulicy Krzywoustego w sąsiedztwie drogi ekspresowej S6.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments